Oferta

Wypożyczamy lawety, samochody dostawcze i osobowe

Jesteśmy specjalistyczną firmą z Wrocławia i oferujemy profesjonalne usługi w zakresie motoryzacji. Jednym z sektorów naszych działań jest wynajem lawet w ramach pomocy drogowej. Nasze pojazdy docierają w każde wskazane przez Państwa miejsce w możliwie najkrótszym czasie. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny. 


Jako wypożyczalnia lawet działamy od dłuższego czasu, dzięki czemu gwarantujemy najlepszy wybór modeli – przeznaczonych do transportu jednego lub kilku samochodów. Umożliwiamy także rezerwację autolawet, które stanowią funkcjonalne rozwiązanie przy konieczności przewiezienia pojazdu uszkodzonego w wyniku awarii/usterki lub zniszczonego wskutek wypadku. 


Co oferujemy:

  • pojazdy w stosunkowo młodych rocznikach,
  • lawety sprawne technicznie (podawane regularnie przeglądom),
  • serwisujemy nasze auta z wykorzystaniem oryginalnych części lub najlepszej jakości zamienników,
  • możliwość wyboru modelu,
  • preferencyjne ceny,
  • łatwość rezerwacji.

Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniego modelu do wymagań oraz indywidualnych oczekiwań. Ponadto dostosowujemy warunki wynajmu do określonych potrzeb i sytuacji. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w profesjonalną zabudowę, na którą składają się między innymi: lampy robocze i ostrzegawcze, wyciągarka, pasy zabezpieczające. Zabiegamy o zagwarantowanie możliwie najniższej ceny. Całkowity koszt jest zależy głównie od ilości przebytych kilometrów oraz czasu użytkowania pojazdu w ramach usługi wynajmu. Preferujemy stawkę dobową. 


Kiedy potrzebna jest autolaweta?

Wynajem takiego pojazdu jest konieczny w sytuacji Państwa pojazd nie może się przemieszczać samodzielnie. Często powodem tego mogą być awarie lub uszkodzenia wynikające ze zniszczeń powypadkowych. Warto skorzystać z pomocy autolawety, gdy z innych powodów pojazd odmawia posłuszeństwa. W takich sytuacjach kierowcy często decydują się na holowanie, jednak w niektórych przypadkach jest to niewskazane, np. w pojazdach z automatyczną skrzynią, gdy miał miejsce wyciek oleju lub awaria skrzyni.

Pojazdy

Zachęcamy do zapoznanie się z naszą ofertą
VW CRAFTER MAX

VW CRAFTER MAX

Dostawczy

FORD TRANSIT MAX BUS

FORD TRANSIT MAX BUS 2017

Dostawczy

FORD TRANSIT CUSTOM

FORD TRANSIT CUSTOM

Osobowy

OPEL ZAFIRA B

OPEL ZAFIRA B

Osobowy

FORD FOCUS

FORD FOCUS

Osobowy

Przyczepa laweta BORO 2016

Przyczepa laweta BORO 2016

Przyczepa

Przyczepa laweta BORO Nowa na dwa AUTA

Przyczepa laweta BORO Nowa na dwa AUTA

Przyczepa

Kontakt

Adres:

Auto Zimus Diagnostyka Kotwicki Wojciech
ul. Sadowa 2, 55-010 Żerniki Wrocławskie

Telefon:

503 092 198
Wiadomość została wysłana. Dziękuje!